14.01.2021
Інтегроване заняття
Я досліджую світ
1 клас
Тема тижня: Світ захоплень
Тема дня: Чи завжди захоплення приносять нам радість?
Мета: 
·      
розширити
знання  учнів про  чарівний світ людських захоплень;
·      
довести,
що захоплення можуть бути небезпечними;
·      
пояснити,
чим небезпечні комп’ютерні ігри;
·      
вивчити
правила безпеки рухливих зимових ігор; 
·      
закріпити
каліграфічні навички письма;
·      
закріплювати
вміння писати слова під диктовку;
·      
вчити
добирати близькі та протилежні слова за значенням;
·      
розвивати
читацькі навички;
·      
вчити
розуміти прочитане, відповідати за змістом прочитаного тексту;
·      
закріпити
вміння додавати та віднімати числа в межах 10;
·      
закріпити знання
про парні та непарні числа;
·      
закріпити
вміння орієнтуватися у просторі та на площині;
·      
розвивати зв’язне
мовлення дітей, пам'ять, увагу, фантазію, дрібну моторику руки;
·       виховувати повагу,
ввічливість, доброзичливість, вдячність, тактовність, щирість у спілкуванні з
іншими, естетичні смаки. 
·       виховувати 
поважливе  ставлення  до 
захоплень  інших;
Перебіг заняття
1. Відгадайте ребус.
Відгадане слово запишіть у зошит.
-Доберіть протилежне за значенням слово, до відгаданого з ребуса і запишіть це слово через рисочку. Наприклад (білий-чорний)
- Позначте цифрою кількість букв у двох словах.
2.      
Розвиток зв’язного мовлення дітей. Робота з сюжетними
малюнками.
- Яке захоплення дітей зображено на малюнку?
-        -Скільки дітей обороняють фортецю?
Скільки здійснюють напад?
-        -Які емоції відчувають гравці обох
команд?
-        -Чи є хтось засмучений, розгублений?
Що трапилося? (Один хлопчик без рукавички). Пошукайте її на картині.
Хто знайшов рукавичку? Що він буде робити з нею?
-       - Чи злякався хлопчик, який ухиляється
від снігового снаряду? Чому ні?
-       - Чим зайняті дівчатка? Чи візьмуть їх
до гри, якщо вони захочуть долучитися до захисту або атаки фортеці?
-        -Як гадаєте, чим закінчиться гра?
-        --Що ще можна будувати зі снігу?
3.     Розвиток каліграфічних навичок письма. Запис слів під
диктовку.
Слова: зима, діти, сніг, лід,
ковзани, санки, гірка, сніговик.
Завдання: записати слова,
поставити наголос.
4. Математична гра «Перегони на санчатах».





Комментариев нет:
Отправить комментарий